Header

Kult XLI – „U”

Zespół Kult zapowiedział niezwykły box zatytułowany „Kult XLI”. Wydawnictwo zawiera cztery płyty winylowe z przekrojowym materiałem. Co więcej, ukazuje się w częściach. Każda z czterech części swoją premierę będzie miała co kwartał, a całość uzupełni specjalna oprawa oraz wyjątkowy album ze zdjęciami.
Po sukcesie części K, która ukazała się na początku roku, 26 kwietnia ruszyła przedsprzedaż części U, która skupia się na latach 90. Co na niej znajdziemy?

SP Records informuje:
Tym razem sięgamy po cały arsenał hitów z lat 90. – od płyty „Your Eyes”, z której wybraliśmy „Paradę wspomnień” i „Rząd oficjalny”, poprzez dylogię z twórczością Stanisława Staszewskiego (tutaj oczywiście „Baranek” i „Kochaj mnie, a będę Twoja” z gościnnym udziałem Violetty Villas), do rockowego „Mojego Wydafcy” z utworami „Lewe Lewe Loff” i „Ręce do góry” aż do naszpikowanego przebojami „Ostatecznego Krachu Systemu Korporacji”, skąd zaczerpnęliśmy „Dziewczynę bez zęba na przedzie”, „Gdy nie ma dzieci”, „Lewego czerwcowego” i „Komu bije dzwon”.
Album „U” jest integralną częścią wydawnictwa KULT XLI, ale można nabyć go też osobno.
źródło: terazmuzyka.pl

Może Ci się spodobać...