Header

Yusuf/Cat Stevens – King of a Land

Yusuf/Cat Stevens zapowiedział wydanie „King of a Land”, swojego siedemnastego studyjnego albumu , którego premiera odbędzie się 16 czerwca 2023 r.
Wokalista i autor piosenek Yusuf/Cat Stevens ma za sobą długą muzyczną karierę. W jego dorobku znajdują się potrójnie platynowe płyty, nominacje do Grammy czy nagroda Ivor Novello. Artysta jest także członkiem Songwriters Hall of Fame.

„King of a Land” to epickie dzieło. Powstaje od ponad dekady, a 12 nowych piosenek jest pełnych niezwykłych niespodzianek. Wyjątkowa i poruszająca, nowa muzyka, słowa i melodie Yusufa malują żywy obraz świata, który obejmuje utracone krainy truizmów i nieskazitelnej młodości i przenosi je na wzruszającą odległość. Jego poetyckie opowiadanie zaprasza słuchacza w podróż ku bramom wszechświata alternatywnego do tego, w którym obecnie żyjemy – gdzie szczęśliwe zakończenie może się zdarzyć.
„Patrząc na poszarpaną podróż mojej muzyki, zaczynającą się tak jak ja w latach 60-tych, powiedziałbym, że ta nowa płyta to mozaika. Bardzo jasno określony opis tego, gdzie byłem i kim jestem” – stwierdził artysta.

Tracklista:
1. Train on a Hill
2. King of a Land
3. Pagan Run
4. He is True
5. All Nights, All Days
6. Another Night in the Rain
7. Things
8. Son of Mary
9. Highness
10. The Boy Who Knew How to Climb Walls
11. How Good It Feels
12. Take the World Apart
źródło: empik.com, catstevens.com

Może Ci się spodobać...