Header

Belinda Carlisle – Wilder Shores

Wilder Shores jest ósmym studyjnym albumem Belindy Carlisle . W przeciwieństwie do jej poprzednich wydań, które charakteryzowały się muzyką pop, składa się ona z serii śpiewów sikhowskich wykonanych przez Carlisle w języku Gurmukhi. Jest to jej pierwszy studyjny album od dziesięciu lat, od wydania ” Voila” (2007). Premiera miała miejsce 29 września.

Belinda wyjaśnia:
Od ponad dwudziestu pięciu lat ćwiczyłem Kundalini Yoga, a w ciągu ostatnich dwunastu lat zaczęłam studiować mantry. Zawsze chciałam zrobić taki album, ale nigdy nie czułam, że jestem gotowa do jego nagrania. To nie tylko muzyka, to nauka, która wymaga elementu w głosie zwanym naad. Naad jest przenikaniem energii przez głos i niełatwo było się tego nauczyć.

Jestem piosenkarką popową, więc nigdy nie byłabym tradycyjnym chantem lub artystą kirtanu. „Wilder Shores” jest więc nadal albumem pop o tej samej strukturze wiersza, mostu i chóru, co moje poprzednie płyty, ale odbywa się to z niepowtarzalnym śpiewem. Wybrałam siedem mantr (były tysiące do wyboru), które były naprawdę najlepsze dla mnie aby nagrać je w formacie piosenki pop. Ten projekt w całości wyłonił się z serca i z doświadczenia, jakie miałam ze śpiewem. Chciałam podzielić się z moimi fanami tym, co czuję.

Postanowiłam w tym albumie wydać akustyczną wersję „Heaven Is A Place On Earth”, ponieważ jest ona liryczna i zawsze była piosenką nadziei.

TRACKLISTA

01. Adi Shakti 07:19
02. Ek Ong Kar Sat Gur Prasad 06:31
03. Light of My Soul 04:29
04. Rakhe Rakhan Har 04:50
05. Har Gobinday 05:59
06. Humee Hum Brahm Hum 04:44
07. Aad Guray Nameh 05:05
08. Long Time Sun 02:29
09. Heaven Is a Place on Earth (2017) 04:01

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz