Header

Collage – One And Only

Zespół Collage przed ostatnią serią koncertów promujących wydany w 2023 roku album „Over And Out” opublikował nowy singel.
Utwór „One And Only” to Collage w swojej klasycznej odsłonie, jednak póki co nie zapowiada nowego albumu. Muzycy tak opowiadają o utworze:
– Postanowiliśmy wejść w rok 2024 bardzo optymistycznie, bo mamy się dobrze jak nigdy dotąd. I właśnie taki nastrój, takie przesłanie niesie ze sobą „One And Only”.

Opowiada o tym, jak ważne jest i jakie to szczęście mieć przy sobie tę jedną jedyną osobę, która w ciebie wierzy nawet jak ci nie wychodzi, pomaga bez względu na twoje fakapy, błędy, bo dostrzega w tobie nadzieję, rozumie cię i wspiera. Ta jedyna, najwspanialsza osoba – inna niż wszystkie – która będzie z tobą wbrew wszystkiemu. I jeśli ktoś taką osobę ma przy sobie, jest to dar. I odwrotnie – spróbujmy być taką osoba dla innych. Wszystkim potrzebna jest nadzieja. Wszyscy na nią zasługujemy. „One And Only” to nie zapowiedź nowego albumu, ale pewien bodziec, sygnał, że jesteśmy gotowi zacząć nad nim pracę.

W kwietniu Collage zagra trzy ostatnie koncerty promujące najnowsze dzieło. Zespół pojawi się w Gdańsku, Łodzi oraz w Krakowie.
OVER AND OUT TOUR 2024
11.04.2024 – KRAKÓW, HYPE PARK
12.04.2024 – ŁÓDŹ, SCENOGRAFIA
26.04.2024 – GDAŃSK, DRIZZLY GRIZZLY

źródło:terazmuzyka.pl

Może Ci się spodobać...