Header

Bon Jovi – Forever

Utworem „Legendary” grupa Bon Jovi zapowiedziała swoją nową płytę „Forever”, która ukaże się 7 czerwca 2024 r. Przy okazji lider zdradził, że nie ma kontaktu z byłym gitarzystą Richiem Samborą. Wielu fanów liczyło, że muzyk wróci do zespołu po latach rozłąki.
Zapowiadany album „Forever” będzie 16. płytowym wydawnictwem w ponad 40-letniej karierze zespołu Bon Jovi. W sumie na albumie znajdzie się 12 utworów, których listę otwiera wspomniany wyżej singel.

„Ta płyta to powrót do radości. Od początku pisania, przez cały proces nagrywania, wiedzieliśmy, że to ta muzyka Bon Jovi, której należy słuchać głośno i która z miejsca wprawia w dobry nastrój” – przekazał wokalista zespołu, Jon Bon Jovi.
Pogodny nastrój płyty „Forever” może być pewnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę to, jak trudny czas ma za sobą ten 62-letni piosenkarz. W lutym Jon Bon Jovi wyznał, że półtora roku temu przeszedł nowatorską operację rekonstrukcji strun głosowych. Jak wyjaśnił, celem zabiegu było wszczepienie nowoczesnego implantu, który miał pomóc w odbudowie niemal zanikającej struny głosowej. Wokalista nie ukrywał, że wciąż nie doszedł do pełni wokalnych sił. Ryzykowna operacja nie była jedynym wyzwaniem z jakim się mierzył. Piosenkarza czekała też kilkunastomiesięczna rehabilitacja, która powoli przybliża go do pełnej formy wokalnej. Zatem fakt, że mimo tych przeciwności zespół już w czerwcu wyda swój 16. album, wydaje się niezwykłym osiągnięciem. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy grupa planuje trasę promującą nowy materiał – podczas występów na żywo słychać było, że problemy Jona Bon Jovi z głosem są poważne.

Tracklista:
1. „Legendary”
2. „We Made It Look Easy”
3. „Living Proof”
4. „Waves”
5. „Seeds”
6. „Kiss The Bride”
7. „The People’s House”
8. „Walls Of Jericho”
9. „I Wrote You A Song”
10. „Living In Paradise”
11. „My First Guitar”
12. „Hollow Man”
źródło: interia.pl

Może Ci się spodobać...