Header

SUPER Italo Made In Spain

8 grudnia ukazała się w formie digipacku specjalna składanka SUPER ITALO MADE IN SPAIN. To jedno z najciekawszych wydawnictw w ostatnim czasie jeśli chodzi o taneczne New Generation. Na składance znajdziemy mix z najciekawszymi produkcjami głównie hiszpańskiej sceny italo. Producentem albumu jest znany hiszpański dj i kompozytor – Juan Martinez, który jest jednocześnie współautorem 38 minutowego mixu. Przy pracy nad mixem Juan’a wspomagało dwóch innych specjalistów w dziedzinie – Pedro Jimenez oraz Jose Garcia. Dla fanów Max Mixów, Bolero Mixów oraz specyficznego, hiszpańskiego odłamu italo „sabadell”, ta składanka będzie świetnym prezentem na tegoroczne święta. Poniżej możecie wysłuchać skróconej wersji mixu, natomiast do zakupu zapraszamy na oficjalną stronę sklepu Maxi Music

Może Ci się spodobać...

0

Dodaj komentarz

1