Header

The Who – Who

Kompozycja „I Don’t Wanna Get Wise” to kolejna zapowiedź nowej płyty legendarnego zespołu The Who.
„WHO” to tytuł nowej płyty The Who, która opublikowana zostanie 22 listopada tego roku. Pierwsze od ponad dekady wydawnictwo zespołu zapowiada singiel „Ball and Chain”, który już jakiś czas temu pojawił się w serwisie YouTube i na platformach streamingowych.

Na album „WHO” złoży się jedenaście premierowych kompozycji, które zespół przygotował wiosną i latem tego roku. Muzycy pracowali w studiach w Londynie i Los Angeles. Producentami wydawnictwa są Pete Townshend, D.Sardy oraz Dave Eringa (skupił się na produkcji wokalu). Rogera Daltreya i Pete’aTownshenda wsparł w studiu wieloletni współpracownik, perkusista Zak Starkey.
Właśnie światło dzienne ujrzała kolejna kompozycja z „WHO”. Mowa o utworze „I Don’t Wanna Get Wise”, który pojawił się w serwisach streamingowych i na YouTube.
Za stworzenie grafik na nowy album odpowiedzialny jest sam Sir Peter Blake. Odsłonięte one zostały podczas specjalnej wystawy, która miała miejsce ostatniej nocy w nowojorskiej galerii Pace.
Tracklista „WHO​”:
1. All This Music Must Fade
2. Ball And Chain
3. I Don’t Wanna Get Wise
4. Detour
5. Beads On One String
6. Hero Ground Zero
7. Street Song
8. I’ll Be Back
9. Break The News
10. Rockin’ In Rage
11. She Rocked My World

Zespół ogłosił również trasę koncertową, która odbędzie się w marcu i kwietniu 2020 roku. The Who zagra w sumie dziesięć koncertów na Wyspach Brytyjskich.
źródło: terazmuzyka.pl

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz