Header

Grzegorz Ciechowski. Premiera książki o artyście już niebawem.

Niebawem na półki trafi książka o Grzegorzu Ciechowskim, nieżyjącym już liderze Republiki. Jej autorem będzie dziennikarz radiowy Piotr Stelmach.

Piotr Stelmach, dziennikarz od lat związany z Programem Trzecim Polskiego Radia, potwierdził na swoim koncie na Facebooku, że już niebawem ukaże się książka dotycząca Grzegorza Ciechowskiego.

„Sam nie wierzę, że mogę to ogłosić… Książka o Grzegorzu jest napisana. Jutro rano wysyłam ją do Wydawcy. Myślę, że wkrótce pojawi się data premiery. Teraz nastąpi czas skrupulatnego przygotowania całości do druku. Z pewnością zajmie to trochę czasu. Najważniejsze jednak, że na tym etapie mogłem wreszcie postawić ostatnią kropkę. Jestem bogatszy o potężną dawkę pokory, wiedzy i emocji. To wartości, które trudno odebrać. Trzech ostatnich lat spędzonych nad tą publikacją nigdy nie zapomnę. A podziękowaniom za udzieloną mi pomoc poświęcę osobne posty. Bo te podziękowania takich wymagają. Co najważniejsze – chociaż zżera mnie nieopisywalna trema, mam nadzieję, że Jego i Was nie zawiodę.”

terazrock.pl

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz

Loading