Header

Alice Cooper – Road

Alice Cooper potwierdził wydanie nowego albumu studyjnego. Płyta „Road” ukaże się 25 sierpnia 2023 r., a już teraz artysta udostępnił singel zatytułowany „I’m Alice”.
Album „Road” został wyprodukowany przez Boba Ezrina, a zagrali na nim Ryan Roxie (gitara), Chuck Garric (bas), Tommy Henrikson (gitara), Glen Sobel (bębny) i Nita Strauss (gitara).

Lista utworów:
1. I’m Alice
2. Welcome to the Show
3. All Over the World
4. Dead Don’t Dance
5. Go Away
6. White Line Frankenstein
7. Big Boots
8. Rules of the Road
9. The Big Goodbye
10. Road Rats Forever
11. Baby Please Don’t Go
12. 100 More Miles
13. Magic Bus
Album „Road” ukaże się również z bonusowym dyskiem DVD/Blu-Ray zawierającym koncert z Hellfest. Na płytę trafią następujące utwory:
1. Feed My Frankenstein
2. No More Mr. Nice Guy
3. Bed Of Nails
4. Hey Stoopid
5. Fallen In Love
6. Go Man Go
7. Guitar Solo By Nita Strauss
8. Roses On White Lace
9. I’m Eighteen
10. Poison
11. Billion Dollar Babies
12. The Black Widow Jam
13. Steven
14. Dead Babies
15. I Love The Dead
16. Escape
17. School’s Out
Alice Cooper powstało jako zespół w 1964 roku w Phoenix, w jego skład weszli Vince Furnier na wokalu, Glen Buxton na gitarze prowadzącej, Michael Bruce na gitarze rytmicznej i klawiszach, Dennis Dunaway na basie i Neal Smith na perkusji. Grupa odniosła sukces dzięki swojemu trzeciemu longplayowi studyjnemu, pt. „Love It to Death”, zaś na szczyt popularności wzniosła się w 1973 roku z albumem „Billion Dollar Babies”.
W roku 1975 formacja rozwiązała się, a Vincent Furnier zmienił imię i nazwisko na Alice Cooper i zajął się karierą solową z nowym składem muzyków.
źródło: terazmuzyka.pl, rockmetal.pl

Może Ci się spodobać...