Header

Madonna – Madame X

Madonna po czterech latach przerwy wraca z nowym albumem. Piosenkarka zapowiedziała, że pierwszy singiel zwiastujący nową erę w jej karierze pojawi się 17 kwietnia. Madonna powraca, by przypomnieć wszystkim, kto jest „królową pop”. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat jej najnowszego albumu, który pojawi się już niebawem. Piosenkarka za pośrednictwem Facebooka poinformowała swoich fanów, że jej najnowszy singiel będzie miał premierę 17 kwietnia. Utwór będzie nosił tytuł „Medellin” i gościnnie pojawi się w nim kolumbijski wokalista Maluma.

Wokalistka zdradziła, że motywem wizualnym, który będzie towarzyszył promocji jej najnowszego dzieła, będzie jej nowe alter ego. „Madame X to tajna agentka, która podróżuje po całym świecie. Nieustannie zmienia swoją tożsamość. Walczy o wolność. Rozświetla ciemność. Jest instruktorką tańca cha cha, profesorem, pokojówką, głową państwa, amazonką, więźniarką, studentką nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą i prostytutką” – zapowiedziała Madonna.

Dokładna data premiery najnowszego albumu nie jest jeszcze znana, ale fani mogą być pewni, że krążek pojawi się jeszcze w tym roku.

onet.pl

Może Ci się spodobać...

0

Dodaj komentarz

1