Header

Stevie Wonder wziął ślub

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 11: Recording Artist Stevie Wonder performs onstage at 2011 MusiCares Person of the Year Tribute to Barbra Streisand at Los Angeles Convention Center on February 11, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Larry Busacca/WireImage)

W wieku 67 lat wokalista Stevie Wonder stanął na ślubnym kobiercu. Soulowy gwiazdor poślubił swą 42-letnią narzeczoną Tomeekę Robyn Bracy. Autor przeboju „Isn’t She Lovely” poślubił ukochaną podczas wystawnego i romantycznego wesela, które odbyło się w hotelu Bel-Air w Los Angeles.

Na przyjęciu dla młodej pary zaśpiewali John Legend, Usher i Pharrell Williams. Wonder także chwycił za mikrofon i wykonał dla żony „Try a Little Tenderness”.

Dla Steviego Wondera to już trzecie małżeństwo. Był związany z Syreeta Wright w latach 1970 – 1972 oraz z Kaią Millard od 2001 do 2012. W grudniu 2014 roku 25-krotny laureat Grammy został po raz dziewiąty ojcem. Tomeeka urodziła córkę imieniem Nia.

Stevie Wonder to ceniony soulowy wokalista, autor piosenek, producent i multiinstrumentalista. Uważany jest za jednego z najlepszych artystów XX wieku. Zdobył 25 nagród Grammy, sprzedał 100 milionów płyt i nagrał 30 przebojów, które dotarły do top 10 amerykańskiej listy. Ostatnio nagrał z Arianą Grande piosnkę „Faith” do animacji „Sing”.

koncertomania.pl

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz