Header

Roxette – Let Your Heart Dance With Me

Do sieci trafiła nieznana dotąd piosenka duetu Roxette, „Let Your Heart Dance With Me”. Utwór powstał podczas sesji do ostatniego albumu Roxette „Good Karma”, który ukazał się latem 2016 roku. „Let Your Heart Dance With Me” znajdzie się na kolekcji „Bag of Trix”, która ukaże się 30 października. Będzie to pierwsza część kolekcji niepublikowanych dotąd piosenek duetu.

– Chciałem napisać coś klasycznego i prostego, do klaskania i tupania nogą. Tak powstało „Let Your Heart Dance With Me” – mówi Per Gessle. – Polubiłem tę piosenkę, kiedy pracowaliśmy w studiu, ale jak zwykle mieliśmy za dużo materiału i silną konkurencję, dlatego musiała czekać na kolejną okazję. Kiedy pojawił się pomysł na ten projekt, wiedziałem, że będzie idealnie się nadawać.

Gessle powierzył miks „Let Your Heart Dance With Me” mistrzowi Ronny’emu Lahti, który 20 lat wcześniej nadał płycie Roxette „Room Service” wakacyjną lekkość. W efekcie „nowy” utwór pełen jest lata, słońca i optymizmu, pomimo, iż powstał w trakcie ostatnich dni Marie.

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz