Header

ReMission International – TOS 2020

Po wcześniejszych zapowiedziach, do sieci trafił cover „Tower of Strength” z udziałem członków takich zespołów jak The Mission, The Cure, Ultravox i Depeche Mode. Charytatywny singiel zatytułowano „TOS2020”, a dochód z jego sprzedaży trafi do organizacji zajmujących się walką z Covid-19 i skutkami pandemii koronawirusa. „TOS2020” to nowa interpretacja utworu „Tower of Strength” The Mission.

– To hymn nadziei, piosenka podnosząca na duchu, dająca radość, utwór z przesłaniem, które jak nigdy jest aktualne – wyjaśnia pomysłodawca Wayne Hussey, wokalista The Missioon.

Do współpracy Hussey zaprosił takich muzyków jak Martin Gore (Depeche Mode), Lol Tolhurst (The Cure), Andy Rourke (The Smiths), Midge Ure (Ultravox), Gary Numan, Budgie (Siouxsie and The Banshees), Rachel Goswell (Slowdive) i Kevin Haskins (Bauhaus), a także Jay i Michael Astonowie z Gene Loves Jezebel.

Projekt nazwano ReMission International.

Na CD i 12-calowym winylu piosenka ukaże się 2 października. Powstaną także remiksy nagrania, z które odpowiadać będą Trentemøller i Tim Palmer. W wersji cyfrowej krążek ukazał się 28 sierpnia.

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz