Header

New Order – Be a Rebel

Grupa New Order zaprezentowała nowe nagranie. To pierwsza piosenka wydana przez zespół od czasu jego ostatniego albumu Music Complete, który swoją premierę miał 5 lat temu. Słowa pogodnego, synthpopowego utworu koncentrują się na miłości do samego siebie. Pomimo różnic między ludźmi, odmiennych pragnień i dążeń, głos Bernarda Sumnera namawia do pójścia własną drogą.

Początkowo Be a Rebel miał zapowiadać jesienną trasę New Order z Pet Shop Boys, ale z uwagi na pandemię została ona przełożona na przyszły rok. Z kolei w zeszłym miesiącu zespół na nowo podzielił się starym albumem Substance, który stanowi kompilację singli New Order z lat 1980-87. Ponad pięć lat temu zniknął on ze wszystkich serwisów streamingowych.

To nie koniec powrotów do przeszłości. Zespół ogłosił także specjalne wydanie swojego drugiego w karierze albumu: Power, Corruption & LiesBędą mu towarzyszyły 4 dodatkowe single z wczesnych lat 80., których wcześniej nie było na płycie: Blue Monday, Confusion, Thieves Like Us i Murder. Specjalną kolekcję zapowiedziano na 2 października.

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz