Header

Guns N’ Roses przygotował muzykę do kontynuacji kultowej serii filmów?

Fani cały czas liczą, że wcześniej czy później Guns N’ Roses podzieli się ze światem nową muzyką. Niewykluczone, że już podczas premiery filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Prowadzona przez fanów Guns N’ Roses strona Guns Over Oz, powołując się na doniesienia anonimowego informatora, podała, iż jeden z utworów, który pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, został nagrany przez amerykański zespół.

Źródło, które pracowało przy filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie” poinformowało, że czterech członków Guns N’ Roses pojawiło się na prywatnym pokazie niedokończonej jeszcze wersji filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, aby sprawdzić, czy przygotują utwór na ścieżkę dźwiękową. Najprawdopodobniej Slash pojawił się w domu Axla, aby dograć partię gitary do utworu. Tytuł utworu nie jest znany, ale informacja jest w 100% pewna. To będzie nowy materiał od Guns N’ Roses.

Z jednej strony nie mamy niezbitych dowodów na to, że taki utwór faktycznie powstał, ale członkowie zespołu od jakiegoś czasu mówią, że myślą o nagraniu premierowego materiału. Niewykluczone więc, że wstępem do tego procesu będzie utwór przygotowany na potrzeby filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie”.

Premiera produkcji odbędzie się 31 października na świecie i 8 listopada w Polsce. A ekranie zobaczymy oczywiście Arnolda Schwarzeneggera, a także powracającą do roli Sarah Connor Lindę Hamilton. Za reżyserię odpowiada Tim Miller.

Co ciekawe, „szóstka” będzie ignorowała wszystkie wydarzenia z trzech ostatnich „Terminatorów” i będzie bezpośrednią kontynuacją drugiej części. W filmie zobaczymy dwie nowe postaci – Dani Ramos (w tej roli Natalia Reyes) oraz Grace (Mackenzie Davis znana chociażby z filmu „Łowcy Androidów 2049”).

 

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz