Header

George Michael – This Is How (We Want You To Get High)

Pierwszy od 2012 roku premierowy singiel George’a Michaela, „This Is How (We Want You To Get High)”, trafił do serwisów cyfrowych. Utwór promuje film „Last Christmas” z Emilią Clarke i Henrym Goldingiem. 35 lat po premierze kultowego „Last Christmas”, fani otrzymują niesamowitą niespodziankę w postaci „This Is How (We Want You to Get High)”, promującą film zatytułowany jak bożonarodzeniowy klasyk artysty. Album ukaże się 8 listopada oraz 15 listopada w wydaniu LP. Na ekrany kinowe w Polsce film wchodzi 29 listopada.

„This Is How (We Want You To Get High)” to funkowy, rytmiczny utwór, który pasuje do finału „Last Christmas” – filmu zainspirowanego muzyką George’a Michaela i zespołu Wham!. Autorami i producentami singla są George Michael oraz James Jackman, wieloletni współpracownik artysty. Utwór powstał podczas ostatniej sesji nagraniowej gwiazdora.

To pierwszy premierowy materiał George’a od siedmiu lat. Uzależniający hook oraz melodia zachwycą nie tylko wieloletnich fanów wokalisty, ale także z pewnością sprawią, że po muzykę Michaela sięgnie zupełnie nowa publiczność. Autorem tekstu jest sam artysta, który jak zwykle zamieścił w nim cenne społeczne obserwacje oraz dużą dawkę gorzkiego humoru.

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz

Loading