Header

David Hasselhoff zapowiada nową płytę

David Hasselhoff, gwiazda „Słonecznego patrolu”, zapowiedział wydanie nowej płyty. Tym razem heavymetalowej. 66-letni dziś aktor w wywiadzie dla niemieckiej agencji prasowej przyznał, że jest na etapie nagrywania „kilku heavymetalowych utworów” z myślą o kolejnym albumie. Wstępnie nowy album Davida Hasselhoffa ma ukazać się w czerwcu 2019. Na płycie będzie można ponoć usłyszeć odmienioną wersję „Looking for Freedom”. Za produkcję wydawnictwa odpowiada Adam Hamilton.

Niemcy kojarzą muzyczną karierę Davida Hasselhoffa, bohatera kultowego „Słonecznego patrolu”, przede wszystkim z „Looking for Freedom”, wyśpiewanym w 1989 roku na berlińskim murze hymnem na rzecz wolności. Piosenka przez kilka tygodni nie schodziła z niemieckich list przebojów. Teraz gwiazdor zapowiedział swój muzyczny powrót – pierwszy od kilku lat album, utrzymany w heavymetalowej stylistyce.

„Robię kilka ciężkich metalowych piosenek na mój nowy album. Dlaczego nie? Nie mam jeszcze tytułu płyty, ale powinna brzmieć: »Wszystko jest dozwolone«. Robię wszystko. Bo mogę. Ponieważ chcę” – stwierdził w rozmowie z niemiecką agencją prasową.

Aktor i piosenkarz już kilka lat wcześniej przyznał, że słucha heavymetalowych zespołów. „Lubię Iron Maiden i Metallicę. To moja muzyka” – mówił w jednym z wywiadów w 2014 roku. W tamtym czasie Hasselhoff pojawił się na austriackim festiwalu Nova Rock, występując po Iron Maiden.

onet.pl

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz