Header

Cyndi Lauper – True Colors (35TH ANNIVERSARY EDITION)

15-go października Legacy Recordings świętowało 35-tą rocznicę wydania płyty Cyndi Lauper – „True Colors” z digitalową premierą rozszerzonej edycji albumu. Poza standardową zawartości płyty „True Colors”, dodatkowo znajdą się na niej utwory: „True Colors (Junior Vasquez Pride Remix)” oraz „Heading for the Moon”.

Oryginalnie wydany 14 października 1986 roku album „True Colors” był drugą studyjną płytą Cyndi Lauper. Przełomowy materiał otworzył jej drzwi do światowej kariery, zadebiutował na 4. miejscu listy Billboard 200 i sprzedał się w 7-milionowym nakładzie na całym świecie. Dwa utwory z płyty „True Colors” zostały nominowane do nagrody Grammy: „True Colors” w kategorii Best Female Pop Vocal Performance oraz „911” w kategorii Best Female Rock Vocal Performance”.

W 1986 roku singiel „True Colors” trafił na szczyt listy Billboard Hot 100 i od razu stał się niezapomnianym klasykiem. Łącząc niezapomnianą melodię z potężnym przesłaniem, przez ostatnie trzy dekady był hymnem wyzwolenia społeczności LGBTQ na całym świecie. Poza tytułowym kawałkiem, na płycie znalazły się takie przeboje jak „Change of Heart” (trzecie miejsce na Billboard Hot 100), czy soulowe covery „What’s Going On” oraz „Iko Iko”. Autorką okładkowej fotografii jest Annie Leibovitz.

Cyndi Lauper do dnia dzisiejszego sprzedała ponad 50 milionów płyt na całym świecie, zgromadziła niezliczoną ilość nagród Grammy, Emmy, Tony, MTV, Billboard Music Awards czy American Music Awards. W 2016 roku odsłoniła swoją gwiazdę na legendarnej Hollywood Walk of Fame.

Tracklista „True Colors (35th Anniversary Edition)”:

1. Change of Heart

2. Maybe He’ll Know

3. Boy Blue

4. True Colors

5. Calm Inside the Storm

6. What’s Going On

7. Iko Iko

8. The Faraway Nearby

9. 911

10. One Track Mind

11. Heading For The Moon

12. True Colors (Junior Vasquez Pride Mix)

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz