Header

Chris de Burgh – The Legend of Robin Hood

Chris De Burgh wydał swój nowy album studyjny 3 września i poświęcił go: „Legendzie Robin Hooda”. Muzyk inspirował się licznymi, dojrzewającymi przez wieki legendami o szlachetnym zbóju i rozbójniku, który stał po stronie dobra. Punktem wyjścia dla płyty były prace nad musicalem o tym samym tytule, którego premiera musiała zostać przełożona na 2022 z powodu pandemii. Irlandzki piosenkarz i kompozytor wpadł na pomysł na musical kilka lat temu.

„Kiedy pisałem musical, pomyślałem, dlaczego nie wykorzystać niektórych piosenek, które napisałem, w moim własnym projekcie. Napisałem więc własną krótką historyjkę — powiedział muzyk o albumie.

„The Legend of Robin Hood” i składa się w sumie z 22 utworów. Chris De Burgh przedstawia się jako trubadur i zabawny gawędziarz, łącząc porywającą fabułę z dużymi, ekscytująco zaaranżowanymi melodiami i emocjonalną głębią.

„The Legend Of Robin Hood” jest dostępny na CD i jako podwójny LP, a także limitowana edycja pudełkowa z albumem na CD, bonusowa płyta CD z ośmioma wcześniej niepublikowanymi piosenkami na żywo, dziadek do orzechów, podkładka do pisania i zdjęcie z autografem .

1.The Robin Hood Overture
2.The Tale Of Robin Hood
3.The Wedding Feast
4.Only A Child
5.The Man With The Double Face
6.Home From The War, Pt.1
7.Live Life, Live Well
8.Home From The War, Pt. 2
9.Open Your Eyes
10.The Arrest!
11.Break The Law!
12.In Sherwood Forest
13.The Speech To The Outlaws
14.Light A Fire
15.The Robbery
16.We’ve Got The Money
17.A Love Revealed
18.I’m Falling In Love
19.In Prison
20.The Duel
21.Where My Last Arrow Falls
22.A Man For The Ages
23.Legacy

 

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz

Loading