Header

Celine Dion – Courage

Celine Dion zakończyła serię koncertów w Caesars Palace w Las Vegas i zrobiła to prezentując koncertową wersję nowego utworu. Piosenka trafi na jej nową studyjną płytę, której premierę zaplanowano na listopad tego roku. Utwór zatytułowany „Flying On My Own” to najprawdopodobniej wynik współpracy Dion z Davidem Guettą i jedna z tych kompozycji, jakie trafią na płytę „Courage”. Na wydawnictwo trafią m.in. utwory napisane i nagrane wspólnie z Sią. Wydawnictwo ma się ukazać w listopadzie tego roku.

„Nowy album, to Celine z nowymi producentami i nowymi tekściarzami… Brzmienie się trochę zmieni, ale muzyka na przestrzeni lat się zmienia. Ale ja zawsze pozostanę sobą,” powiedziała na temat nowej płyty.

Celine Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się „Nothing Broken but My Heart”, „The Power of Love”, „Think Twice”, „Because You Loved Me”, „It’s All Coming Back to Me Now”, „My Heart Will Go On” czy „I’m Your Angel”. W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę „Encore un soir”.

koncertomania.pl

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz