Header

Bruce Springsteen – Letter to You

Bruce Springsteen wyda 23 października Letter to You , nowy rockowy album nagrany w swoim domowym studio w New Jersey z zespołem E Street Band . Utwór tytułowy jest również pierwszym singlem.

„Uwielbiam emocjonalny charakter Letter to You”, powiedział w oświadczeniu. „Uwielbiam brzmienie zespołu E Street Band grającego całkowicie na żywo w studiu, w sposób, którego nigdy wcześniej nie robiliśmy i bez dogrywania. Nagraliśmy album w zaledwie pięć dni i okazał się jednym z najwspanialszych doświadczeń związanych z nagrywaniem, jakie kiedykolwiek miałem ”.

Oprócz dziewięciu nowych piosenek, album zawiera również świeże nagrania trzech piosenek, które poprzedzają debiutancki album Springsteena z 1973 roku, Greetings From Asbury Park, NJ .: „Janey Needs A Shooter”, „If I Was the Priest” i „Song for Orphans . ” Zakładając, że Springsteen zachowa teksty z wczesnych, bootlegowych wersji, „If I Was the Priest” (nagrany przez wokalistę Hollies Allana Clarke’a w latach siedemdziesiątych) jest świętokradzką fantazją („Gdyby Jezus był szeryfem, a ja byłbym księdzem / Gdyby moja pani była spadkobierczyni, a moja mama była złodziejką ”), podczas gdy„ Song for Orphans ”to opowieść w stylu Dylana o„ bezcelowych, pozbawionych poszukiwań bachorów-renegatach, którzy żyją życiem w piosenkach ”, a„ Janey ”to nieco zakręcona piosenka o miłości.

Tracklist:
1. One Minute You’re Here
2. Letter To You
3. Burnin’ Train
4. Janey Needs A Shooter
5. Last Man Standing
6. The Power Of Prayer
7. House Of A Thousand Guitars
8. Rainmaker
9. If I Was The Priest
10. Ghosts
11. Song For Orphans
12. I’ll See You In My Dreams

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz

Loading