Header

Billy Ocean – One World

Billy Ocean, laureat nagrody Grammy, w tym roku obchodzi swoje 70. urodziny. Z tej okazji planuje wydać swój pierwszy od lat album studyjny. Płyta nosi tytuł „One World” i zawiera 12 piosenek. Album ukaże się 17 kwietnia i będzie dostępny na CD, winylu oraz w serwisach cyfrowych. Wszystkie utwory, jakie się na nim znajdą, powstały w efekcie współpracy artysty z producentem Barrym Eastmondem, który napisał i wyprodukował wiele największych hitów Billy’ego.

„One World” to mój pierwszy oryginalny album studyjny od ponad 10 lat I to na moje 70. urodziny! Wydaje mi się, że ten album odzwierciedla moją dojrzałość i wiele gatunków muzyki, które są mi bliskie – od Karaibów gdzie, jako mały chłopiec inspirowałem się muzyką calypso po młode lata w londyńskim East Endzie, gdzie muzyka była tak różnorodna. Naprawdę czuję, że „One World” uchwycił wszystkie moje muzyczne wpływy na przestrzeni lat. Album ten odzwierciedla moje myśli i pokazuje, jak czuję się w wieku 70 lat” – powiedział o płycie Billy Ocean.

W 2018 roku w uznaniu jego międzynarodowego sukcesu i niegasnącej popularności jego muzyki Billy Ocean otrzymał nagrodę Ivor Novello. Kultowe teledyski artysty zostały niedawno odnowione z oryginalnych taśm i opublikowane w jakości HD. W 2016 roku album „Here You Are: The Best of Billy Ocean” zadebiutował na 4. miejscu listy najlepszych płyt w Wielkiej Brytanii, pozostając w pierwszej dziesiątce przez trzy tygodnie.

Trackilsta:

1. We Gotta Find Love
2. Love You More
3. Feel The Love
4. One World
5. When I Saw You
6. Mystery
7. Missing You Everyday
8. Can’t Stand The Pain
9. Betcha Don’t Know
10. All Over The World
11. Daylight
12. Nothing Will Stand In Our Way

Źródło: Sony Music

Może Ci się spodobać...

No comment

Dodaj komentarz