RM80
RM80 Twoje Radio Number One
 
Głosuj na Dance ListęGłosuj na Goršcš 10Głosuj na Złotš Listę


 Ogłoszenie 

*** Poszukujemy Prezenterów ***Gadżety RM80

Z Naszej Encyklopedii


The Rolling Stones
Dowiedz się o nich więcej!


Temat tygodnia na forum


Plotki, ciekawostki ze świata muzyki
Weź udział w dyskusji


free counters

Darmowy licznik odwiedzin


Arti dołączył w 2007 roku
Administrator i grafik. Przez pierwsze 5 lat grał ze słonecznej Hiszpanii, obecnie mieszka w Brzegu i to teraz stamtąd pobrzmiewa muzyka, którą dla Was prezentuje. Zagorzały fan gatunku Italo-Disco i szeroko pojętej muzyki dyskotekowej.
Muzyka: Italo-Disco, Disco, Pop, Rock, Synthpop, Space

Borneo dołączył w 2013 roku
Studio Andrzeja mieści się obecnie w Niemczech. Uwielbia muzykę i radio. Szcególnie bliskie sa mu rytmy dyskotekowe, których nie zabraknie w jego audycjach, aczkolwiek potrafi zaskakiwać innymi gatunkami muzycznymi.
Muzyka: Disco, Italo-Disco, Pop, Rock,

Dj. Wojtek dołączył w 2012 roku
Jego studio mieści się w Lubaniu skąd prezentuje dla was głównie taneczne klimaty lat 80-tych z gatunku Italo-Disco. Uwielbia mixy, dlatego w jego audycjach późno wieczornych na pewno ich nie zabraknie.
Muzyka: Disco, Italo-Disco, Eurodance,Pop

Janusz dołączył w 2011 roku
Łączy swoją muzyczną pasję radiową z pracą jako prezenter przeróżnych imprez. W jego audycjach usłyszycie wszystkie gatunki muzyczne, które sprawią, że zabawa będzie na całego. Studio Janusza mieści się w Pile.
Muzyka: Polska, Eurodance, Pop

Jarek dołączył w 2011 roku
Ze studia w Zakrzewie usłyszeć można bardzo różnorodną muzykę. Na stałe w naszą ramówkę wpisała się też Jarka "Poranna kawa" przy dźwiękach której na pewno dobrze rozpoczniecie każdy nowy dzień.
Muzyka: Pop, Rock, Polska, Eurodance, Disco

Jaruś dołączył w 2010 roku
Jego studio mieści się w Łodzi. Swoich sił za mikrofonem po raz pierwszy spróbował w 2005 roku. Lubi muzykę lat 80-tych, między innymi dlatego, że kiedy była na topie był młody i piękny :) To co teraz robi na antenie, to po prostu wielka zabawa ze słuchaczami.
Muzyka: Italo-Disco, Disco, Eurodance, Pop, Rock

Kamil dołączył w 2016 roku
Studio Kamila mieści się w Wysokiej koło Piły. To właśnie stamtąd usłyszeć można jego głos w audycjach, które często prowadzi na przemian z Januszem. Między innymi środowe Propozycje List Przebojów czy Dzień Dobry-Wieczór z RM80.
Muzyka: Polska, Pop, Eurodance, Synthpop

Kedaro dołączył w 2007 roku
Współzałożyciel radia, administrator i prezenter radiowy w jednym. Pochodzi z Łodzi, ale obecnie mieszka w Brzesku skąd prowadzi dla was miedzy innymi "Wolne Loty" oraz niedzielną "Złotą Listę". Czesto w duecie z Asią!
Muzyka: Pop, Eurodance, New Wave, Synthpop

Lucjan dołaczył w 2009 roku
Muzyką lat 80-tych interesował sie już jako mały chłopiec, głównie muzyką disco i pop, ale nie gardzi również innymi gatunkami muzycznymi, dlatego ze studia we Wrocławiu możecie usłyszeć praktycznie każdy typ muzyki.
Muzyka: Oldies, Disco, Pop, Eurodance,

MarekBB dołączył w 2013 roku
Pochodzi z Bielska Białej. Zagorzały fan rockowych brzmień, zwłaszcza w klasycznym wykonaniu, o czym możecie się przekonać w jego audycjach. Często potrafi zaskoczyć utworami, których dotąd nie słyszeliście.
Muzyka: Classic Rock, Hard Rock

Mario dołączył w 2007 roku
Tworzył nasze radio niemal od samego początku. Uwielbia muzykę z lat 80-tych, szczególnie utwory chwytajace słuchaczy za serca.. Możecie usłyszeć go w audycji "Popowo, Rockowo i Romantycznie" gdzie nie zabraknie francuskich ballad.
Muzyka: Oldies, Disco, Italo-Disco, Pop, Rock

Misia dołączyła w 2016 roku
Studio Misi mieści się w Węgrowie w województwie mazowieckim. Od wielu lat za mikrofonem radiowym w kilku stacjach. Najbardziej ceni sobie muzykę polską, ale też w jej audycjach nie zabraknie też słodkich - tanecznych klimatów, co najbardziej lubią Misie..
Muzyka: Polska, Oldies, Disco, Italo-Disco, Pop, Rock

South dołączyła w 2013 roku
Pochodzi z Tarnowa. Z muzyką jest odkąd usłyszała pierwszy dżwięk i jak mówi "kochać muzykę nie jest trudno, wystarczy ją rozumieć i chcieć pokochać".

Muzyka: Disco, Italo-Disco, Pop, Rock, Eurodance


Radio RM80
ZOBACZ CO OSTATNIO GRALIŚMY NA NASZEJ ANTENIEJesteśmy dostępni na cyfrowej platformie 'nc+'
Słuchaj nas na kanale 595Grupy Radia RM80 w sieci


Zagłosuj na naszą stację


Najlepsze Radio Internetowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | nolimit template created by joli  Creative Commons License